Zajímá Vás náš sortiment?

Velkoobchod

Nabízíme velkoobchodní spolupráci, především pro podnikání v gastronomickém sektoru. Takže jestli máte vinotéku, obchod, restauraci nebo e-shop a chcete pro Vaše zákazníky to nejlepší, nebojte se nás kontaktovat.

Nejsou vyloučena ani cenová zvýhodnění. Zajistíme, aby případná spolupráce byla výhodná pro všechny strany. 

Na začátku se s Vámi osobně setkáme a přesvědčíme Vás o kvalitě našeho zboží. Docílíme toho degustací našich vín. Budete vědět, co budou Vaši zákazníci konzumovat a co jim bude chutnat. 

Nenecháme za nás mluvit slova, ale naše víno. Věříme totiž, že víno je tím nejlepším diplomatem a dokáže přemostit každou rozepři.

Během degustace ochutnáte naše jihomoravská vína: jejich vývoj je kombinací tradičních postupů a novodobých inovací. Vinařská tradice se v naší rodině pěstuje už od roku 1850. 

Během tohoto setkání s Vámi také probereme naší filozofii a domluvíme individuální cenové podmínky. Vážíme si lidského, upřímného přístupu a pro každého velkoobchodního zákazníka šijeme na míru takové řešení, které mu přesně padne.

Tak přijďte posedět k nám. Nechte se okouzlit příjemnou atmosférou Jižní Moravy a získejte pro své zákazníky unikátní víno, na které jen tak nezapomenou. 

Domluvte si s námi schůzku

©2019 Víno Svoboda | web by 
Top arrow-circle-o-downfacebookinstagramcrossmenu
0
    0
    Váš košík
    Your cart is emptyReturn to Shop